Wybór trasy

Dystans przejechany przez pojazdy floty od punktu rozpoczęcia do miejsca przeznaczenia jest zasadniczym parametrem stosowanym do optymalizacji używanej trasy. Jaki jest twój cel: zmniejszyć koszty czy dostarczyć do klienta na czas ? Niezależnie od odpowiedzi SafeFleet pomaga wybrać najkrótsze i najmniej kosztowne trasy.

 

 

 

Wybór trasy na czas

 

SafeFleet pomaga kalkulować trasę najlepszą dla osiągnięcia przeznaczenia o czasie stosując się do ograniczeń ruchu drogowego. Kiedy zadamy wybór trasy w oparciu o czas to aplikacja generuje optymalne rozwiązanie biorąc pod uwagę kilka zmiennych: ograniczenia na kierunkach przejazdu, ograniczenia na pasach ruchu dla pojazdów przewożących mniej niż 2 pasażerów, ograniczone manewry, ograniczenia sezonowe itd.

 

Wybór trasy w oparciu o koszt

 

Najkrótsza trasa nie zawsze jest też najtańsza. W celu utrzymania kosztów operacyjnych pod kontrolą, SafeFleet pomaga w znalezieniu najlepszego rozwiązania na bazie trasy wybranej w oparciu o specyfikacje pojazdów. Można znaleźć trasę o najniższych kosztach obliczając podatki drogowe dla trasy i koszty operacyjne, biorąc pod uwagę specyfikacje pojazdów.

Zapytaj o ofertę!