SafeFleet Logistic

Kompletne rozwiązanie GPS do naczep

 

 

Autonomia i ochrona przeciw sabotażowa

 

Funkcjonalność zintegrowanej baterii pozwala na podtrzymanie działania urządzenia w czasie braku zasilania z źródła zewnętrznego (odłączenie naczepy od ciągnika)
Wbudowana bateria o średniej/dużej pojemności pozwala na autonomiczne działanie całego podzespołu. W przypadku otwarcia urządzenia alarm jest generowany automatycznie.

 

Alarm optyczny i akustyczny w czasie rzeczywistym

 

Dla każdego nie autoryzowanego zdarzenia jest generowany automatycznie optyczny i akustyczny sygnał alarmowy jednocześnie w czasie rzeczywistym powiadamiany jest kierowca oraz dyspozytor poprzez sms i email. Jest to idealne rozwiązanie do monitoringu dla naczep które nie posiadają urządzeń które występują w ciągnikach.

 

Aplikacja www

 

Zebrane dane (zdarzenia, alarmy, temperatura w przestrzeni ładunkowej, pozycja, prędkość, pokonany dystans oraz inne) są dostępne dla użytkowników poprzez aplikację www bezpośrednio z przeglądarki internetowej lub poprzez urządzenie mobilne połączone z internetem.

 

Zdarzenia w czasie rzeczywistym

 

Alarmy generowane poprzez zdarzenia lub podłączenie odłączanie ciągnika jak również nie autoryzowane otwarcie przestrzenie ładunkowej są sygnalizowane optycznie i akustycznie przez urządzenie, przy pomocy transmisji danych GPRS, SMS powiadamiany jest również dyspozytor.

 

Dane historyczne oraz wizualizacja w czasie rzeczywistym

 

Użytkownicy mają dostęp do zarówno do danych historycznych jak i dokładnych raportów zawierających dane historyczne takie jak: podróże, zdarzenia, alarmy i wiele innych.

 

Identyfikacja kierowcy

 

Moduł identyfikacji kierowcy wykonuje autoryzację w zakresie dostępnych czynności:
podłączenie odłączenie naczepy i ciągnika, otwarcie/ zamknięcie przestrzeni ładunkowej.

 

Pozycja i trasa dostępna dla innych

 

Aktualna pozycja i przebyta trasa może być udostępniana zewnętrznym współpracownikom bez przekazywania im pełnego dostępu do aplikacji.

Zapytaj o ofertę!