Pakiet SafeFleet Base

Pakiet bazowy obejmuje podstawowe potrzeby flot i jest potężnym narzędziem umożliwiającym optymalizację aktywności floty. Przetwarza dane zebrane z platformy SafeFleet w celu zwiększenia oszczędności kosztów i czasu.

Premium Benefity

  • Nieograniczona liczba użytkowników i pojazdów
  • Podział flot i podfloty
  • Darmowy dostęp do Map
  • Powiadomienia online, e-mailem i SMS-em ze zdarzeniami
  • Pobieranie raportów w wielu formatach

Dostęp do podstawowych funkcji Twojej floty

Zegar

Monitorowanie pojazdów i kierowców nigdy nie było łatwiejsze

Aktualne pozycje

Możesz zobaczyć na mapie bieżącą pozycję pojazdu, ostatnią aktywność, a także pozycję pojazdu w określonym czasie w zależności od interesujących miejsc (POI - Points of interest) lub dokładnych adresów.

POI i Geostrefa

Możesz ustalić miejsca i regiony zainteresowań na mapie i być powiadomiony za każdym razem, gdy pojazd wchodzi do nich lub opuszcza. Zobacz także wizyty wykonane przez pojazdy do punktów zainteresowania (POI).

Zdarzenia

Sprawdzaj - ostre hamowania i przyśpieszenia, postoje z włączonym silnikiem, przekroczenia prędkości, a także zdarzenia związane z wejściami z geosfery.

Skuteczność

Zaoszczędź czas i zoptymalizuj swoją działalność w zakresie utrzymania floty za pomocą zaledwie kilku kliknięć

Arkusz Podróży

Pobierz arkusz podróży automatycznie wygenerowany przez platformę SafeFleet i zaoszczędzisz czas potrzebny do ręcznego wypełnienia.

Wygaśnięcia

Zestawienie w aplikacji, na jakie dokumenty i wersje chcesz zgłosić: do obowiązkowego i fakultatywnego ubezpieczenia samochodu, winiet, kontroli technicznych pojazdów, terminu, zmiany w oleju i oponach itd. Możesz skonfigurować pola specyficzne dla swojej aktywności.

Automatyczna płatność węgierskiego podatku drogowego

Bardzo przydatne korzyści dla przewoźników międzynarodowych! Pozwala śledzić bezpośrednio z platformy pojazdów zarejestrowanych do węgierskiej wpłaty podatku drogowego.

Analiza

Uzyskaj dostęp do złożonych danych i przydatnych informacji, aby móc podejmować najlepsze decyzje związane z flotą

Podróże i pokonywane odległości

Przeanalizuj, gdzie były Twoje pojazdy i kiedy, od jak długo były one napędzane w analizowanej podróży i jak długo były w stanie postoju z włączonym bądź wyłączonym silnikiem. Zobacz sumy floty, szybko i łatwo.

Profil prędkości oraz postój przy wyłączonym silniku

Problemy związane z zachowaniami kierowców będą znacznie łatwiejsze do kontroli dzięki graficznemu przedstawieniu profilu prędkości kierowcy i podsumowaniu wszystkich postoi floty.

Działalność floty

Aktywność floty można analizować z punktu widzenia geograficznego, tworzyć centra kosztów, harmonogram pracy, kraj, miesiące w roku, w których prowadzona była działalność i tak dalej.

"Jako przedsiębiorstwo posiadające ponad 150 pojazdów korzystaliśmy z wielu systemów monitorowania pojazdów. Jednak dopiero Portal SafeFleet okazał się być odpowiednim narzędziem dla naszej firmy. Bardzo ważny jest podział na podfloty - spedytorów. Każdy z nich może zarządzać tylko swoimi pojazdami lub - w razie konieczności wszystkimi. Inną istotną funkcjonalnością jest alert SMS i e-mail o wjeździe na zakazany parking oraz do innego miejsca, którego kierowcy mają unikać."

Mariusz Wieczorek

MWB-TRANS

Niewielka część najważniejszych klientów SafeFleet

Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex
Ravitex

Chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie SafeFleet Base? Zapytaj o ofertę?

Przycisk: Zapytaj o wycenę

Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

Chcesz przyjrzeć się platformie SafeFleet?

Wypróbuj darmowe konto próbne.

Bezpłatne konto testowe pozwala spróbować najistotniejszych funkcji przed zakupem SafeFleet Base. Zobacz, jak działa platforma SafeFleet z wirtualnymi pojazdami.

Privacy Preference Center

Wymagane

Sookie sesji

Marketing

SnapABugChatWindow

Analytics

_ga, _gat, _gid, _hjIncludedInSample

Other