SafeChat

SafeChat jest mobilna internetową aplikacją która zapewnia dwu- kierunkową komunikację pomiędzy dyspozytorem a kierowcą w firmie.

 

 

Łatwa komunikacja pomiędzy dyspozytorem a kierowcą oraz pomiędzy kierowcami

 

Zdarzają się przypadki kiedy kierowca potrzebuje przesłać do dyspozytora różne informacje lub powiadomić go o zmianach, problemach które mogą wystąpić na drodze. Dla takich sytuacji SafeChat zapewnia dwu-kierunkową komunikację pomiędzy dyspozytorem i kierowcą. Ponadto kierowcy mogą przy pomocy aplikacji komunikować się między sobą.

 

Wysyłanie wiadomości do wszystkich kierowców – nadchodzi

 

Aplikacja pozwala korzystać z chat roomu dzięki czemu zarówno dyspozytorzy jak i kierowcy są w stanie wysyłać wiadomości grupowe do wszystkich kolegów z firmy którzy korzystają z aplikacji SafeChat.

 

Integracja z nawigacją aplikacja/GPS

 

Dyspozytor może wysyłać do kierowcy lokalizację ze współrzędnymi GPS. SafeChat otworzy wówczas dostępną dla danego urządzenia mobilnego nawigację i dzięki czemu kierowcą będzie mógł być nawigowany również dzięki innym aplikacją.

Wydajne zarządzenie zasobami ludzkimi – nadchodzi

Wysyłanie zadań lub punktów docelowych do kierowcy jest możliwe poprzez Menu Nawigacyjne, poprzez które dyspozytor może w łatwy sposób śledzić status pojazdu/ kierowcy oraz przypisać zadanie do pojazdu który jest w danej chwili dostępny.

Kierowca jest w stanie zaakceptować lub odrzucić przydzielone zadanie.

 

Przesyłanie zdjęć i dokumentów – nadchodzi

SafeChat pozwala również na wykonywanie zdjęć lub skanowanie plików bezpośrednio z urządzenia mobilnego w celu przesłania ich do dyspozytora lub do innych kierowców.

Wypróbój teraz aplikację SafeChat i sprawdź jak bardzo może pomóc.

Zapytaj o ofertę