Dlaczego warto stać się partnerem SafeFleet

White- label interfejs

Jeśli posiadasz markę I nie chcesz stracić klientów przez zmianę platformy , jesteśmy w stanie pomóc. Platforma SafeFleet może być dostosowane w zakresie logotypu koloru w taki sposób alby reprezentować potrzeby Twojej firmy.

Wielojęzyczność

Platforma SafeFleet jest przetłumaczona na 13 języków. Na chwilę obecną wspierane są: Angielski, Niemiecki, Włoski, Polski, Węgierski, Rumuński, Macedoński, Turecki, Albański, Gruziński i Arabski.

Raporty i użytkownicy

Ponad 50 dostępnych raportów, dla konkretnego pojazdu, całej floty lub stworzonej pod-floty. Wielopoziomowa funkcjonalność podział geograficzny na pod-floty pozwala na łatwe wdrożenie i administrowanie. Otrzymasz stronę z kontem administratora do zarządzania kontami swoich klientów (administrator firmy, administrator działu, użytkownik) oraz dostęp do systemu przez szyfrowane łącze https.

Zgłoszenia serwisowe we wsparciu technicznym

Napotykasz na problemy w administrowaniu swoją platformą i dostarczaniu wysokiej jakości usług dla swoich klientów? Zintegrowana platforma zgłoszeń do działu wsparcia technicznego wdrożona do Portalu SafeFleet pozwala Ci na zapewnienie wysokiego poziomu SLA. Klient jest informowany o etapie na jakim znajduje się zgłoszenie poprzez email (otwarte, uznane, w trakcie, zamknięte, inne, itp.)

Zintegrowany trzy-etapowy proces instalacji

Dzięki ponad 10 letnie doświadczeniu w branży telematycznej wiemy jak ważna jest prawidłowa instalacja urządzenia w pojeździe. Na chwilę obecną współpracujemy z ponad 50 partnerami serwisowymi, stworzyliśmy kompletny proces instalacyjny dla warsztatów. Zewnętrzni instalatorzy mają specjalny dostęp gdzie mogą zarządzać instalacjami, przeprowadzać akcje serwisowe, dokonywać testów online jak również przesyłać faktury.

Łatwość w integracji z innymi systemami komputerowymi

Twój klient korzysta z własnych rozwiązań komputerowych które wymagają integracji z Twoim produktem. Standardowa usługa sieciowa API pozwala na dalsze integracje z innymi systemami komputerowymi. Nasze API jest proste i łatwe w obsłudze.
Mamy doświadczenie w łączeniu z systemami ERP, drogowymi, zarządzaniem magazynami oraz CRM.

Wsparcie w fakturowaniu

Kontrolowanie należności może być pełno etatową pracą dla kilku pracowników. Dzięki doświadczeniu w obsłudze ponad 4 000 klientów stworzyliśmy system który może pomóc naszym partnerom w zarządzaniu swoimi klientami. Może być skonfigurowany tak aby radzić sobie z parametrami fakturowania na każdego klienta, liczbę urządzeń, okresy czasu, promocje,. Pozwoli Ci na tworzenie różnych pakietów usług w zależności od dostępnych funkcji dla klienta (podstawowy, specjalistyczny premium) jak również pomoże w przewalutowaniach.

Serwer klienta lub praca w chmurze

Wysokie koszty utrzymania infrastruktury IT? Platforma SafeFleet jest zaprojektowana aby zarówno na serwerach klienta jak i do pracy w chmurze. Architektura oprogramowania jest wykonana na licencji i nie jest prawnie chroniona aby móc ją udoskonalać w przyszłości. Dla wersji wspieranej wprowadziliśmy procedurę ciągłości działania jak również plan odzyskiwania w przypadku awarii.

Funkcje debugowania i diagnozowania

Twój zespół wsparcia technicznego będzie miał dostęp do modułu debugowania i diagnozowania w celu testowania urządzeń i ich stanu. Dzięki temu użytecznemu narzędziu będziesz na bieżąco jeśli chodzi o wydajność systemu. System zabezpieczenia jakości pozwala na ocenę dokładności i jakości otrzymanych danych.

Obsługa wielu urządzeń

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń GPS a Ty stajesz przed problemem które z urządzeń będzie najlepsze do Twojej firmy ? Platforma SafeFleet jest stworzona do współpracy z różnymi rozwiązaniami i jest zintegrowana z najbardziej znaczącymi producentami urządzeń na rynku. Dzięki otwartemu protokołowi, pozwala naszym partnerom na połączenie ich własnych urządzeń GPS. Jesteśmy w stanie zintegrować nowe urządzenie w kilka tygodni.

„Bardzo ciężko było podjąć decyzję o przejściu z własnej platformy monitoringu do SafeFleet. Jednak zdecydowaliśmy się, ponieważ chcemy, aby zadowolenie naszych klientów wzrastało, a dodatkowo możliwości oferowane przez Portal są dużo większe. Teraz jesteśmy rozpoznawani na rynku jako stabilny dostawca usług, posiadamy przyszłościową platformę, kompatybilne urządzenia, możemy oferować przeróżne raporty, rzeczywiste dane i więcej funkcji niż konkurenci.
Załoga wsparcia technicznego SafeFleet odpowiada bardzo sprawnie i pomaga w razie potrzeby, chętnie dzielą się doświadczeniem w budowaniu nowych pomysłów biznesowych. Dzięki takiemu podejściu możemy skupić się wyłącznie na aktywnościach sprzedażowych.
Po roku wspólnej pracy jesteśmy pewni, że podjęliśmy dobrą decyzję i wybraliśmy wspaniałego partnera.“

Igor Pupaleski

Współzałożyciel, Intelligent Network Solutions

Zostań naszym partnerem!

Zostań naszym partnerem!