Kompletne pakiety SafeFleet dla Twojej floty

SafeFleet jest wyposażony w pełny zakres narzędzi telematycznych i GPS do monitorowania floty. Zapoznaj się z trasą, aby zobaczyć, co najlepiej pasuje do Twojej floty.

Rozpocznij trasę
 • Urządzenie GPS
 • Bez kosztów
 • Dożywotnia gwarancja

Odkryj, co SafeFleet Packages może zrobić dla Twojej floty

 • SafeFleet Base

  SafeFleet Base

  Zawiera podstawowe funkcje, takie jak monitorowanie floty, raporty o podróży, arkusze podróży i profile prędkości pojazdu

  Zobacz szczegóły
 • Zużycie paliwa

  Zużycie paliwa

  Pomiar zużycia dzięki 3 rozwiązaniach: poprzez FMS, z cyfrowymi sensorami litro-metrycznymi i poprzez importowanie paliwa.

  Zobacz szczegóły
 • Zachowanie kierowców

  Zachowanie kierowców

  Postępuj zgodnie z biegu jałowym przy włączonym silniku, ostre przyspieszenie i hamowanie, nadmierne wyginanie i uderzenia.

  Zobacz szczegóły
 • Komunikacja z kierowcą

  Komunikacja z kierowcą

  Wysyłaj nieograniczone wiadomości, skanuj dokumenty, przesyłaj zdjęcia i obliczaj trasy za pomocą aplikacji mobilnej SafeChat.

  Zobacz szczegóły
 • Trasy

  Trasy

  Uwzględnia elementy odnoszące się do kategorii pojazdów, warunków drogowych, dostępnego personelu, który ma do Państwa dyspozycji i priorytetu klientów.

  Zobacz szczegóły
 • SafeTacho

   

  Już wkrótce

 • SafePush

  SafePush

  Aplikacja mobilna, która zastępuje konieczność stosowania przycisków i czujników zainstalowanych w samochodzie przy użyciu kilku wirtualnych przycisków.

  Zobacz szczegóły

Szukasz konkretnych rozwiązań dla Twojej branży?

Wybierz branżę i obejrzyj najczęściej używane funkcje przez menedżerów flot tak samo jak Ty

Nie możesz znaleźć tego, co Cię interesuje w pakietach SafeFleet?

Poproś o spersonalizowaną ofertę

"Od 1974 r istniejemy na rynku usług transportowych. Przez ten czas mieliśmy okazję przetestować wiele systemów monitorowania pojazdów. Firma SafeFleet sprostała naszym wymaganiom. Dzięki raportom które możemy wygenerować w dowolnym momencie oraz miejscu jesteśmy w stanie sprawdzić gdzie dany kierowca się znajduje oraz w jakim czasie dotrze do celu. Ze względu na charakter wykonywanych usług potrzebujemy kontrolować i archiwizować temperaturę chłodni. Rozwiązanie zaproponowane przez SafeFleet sprawdza się doskonale w tym zakresie, co więcej nielimitowana historia sprawia, że nie musimy się martwić o przechowywanie danych."

"Moja firma powstała w 2007 roku. Na początku uważałem, że monitorowanie pojazdu jest zbędnym wydatkiem. Po wdrożeniu systemu SafeFleet zmieniłem zdanie i wszystkim moim znajomym sugeruję takie rozwiązanie. To nie tylko kontrola pozycji, ale przede wszystkim wiele przydatnych raportów - odwiedzane punkty czy aktywność poza godzinami pracy. Pozwoliło to zredukować koszty paliwa i eksploatacji pojazdów."

"Jako przedsiębiorstwo posiadające ponad 150 pojazdów korzystaliśmy z wielu systemów monitorowania pojazdów. Jednak dopiero Portal SafeFleet okazał się być odpowiednim narzędziem dla naszej firmy. Bardzo ważny jest podział na podfloty - spedytorów.

Każdy z nich może zarządzać tylko swoimi pojazdami lub - w razie konieczności wszystkimi. Inną istotną funkcjonalnością jest alert SMS i e-mail o wjeździe na zakazany parking oraz do innego miejsca, którego kierowcy mają unikać."

Wybierz spersonalizowany pakiet dla swojej floty

Zapytaj o ofertę

Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.

Chcesz przyjrzeć się platformie SafeFleet?

Wypróbuj darmowe konto próbne

Darmowe konto testowe pozwala spróbować najistotniejszych funkcji przed zakupem SafeFleet Base. Zobacz, jak działa SafeFleet Platform z wirtualnymi pojazdami.

Privacy Preference Center

Wymagane

Sookie sesji

Marketing

SnapABugChatWindow

Analytics

_ga, _gat, _gid, _hjIncludedInSample

Other