Monitoring floty w czasie rzeczywistym

Monitorowanie floty to znaczy więcej niż widzenie położenia pojazdów i przeznaczenia do którego zmierzają. Jest to rozwiązanie dla ulepszenia działalności floty w całości. Jeśli chcesz zwiększenia produktywności, możesz to osiągnąć optymalizując trasę przy użyciu aktualizowanych map i przypomnień odnoszących się do ruchu na drodze w czasie rzeczywistym.

SafeFleet system jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania pojazdami, które są w drodze przez dłuższy czasu, lub które będą przejeżdżały przez trudne obszary.
Masz możliwość monitorowania każdego pojazdu i poprawienia postępowania kierowców poprzez identyfikację ich aktualnej pozycji, obserwowanie pojazdu, dostarczanie aktualizowanych map i pokazywanie zatorów drogowych.

Aktualna pozycja

Z pomocą tej funkcji możesz widzieć aktualną pozycję pojazdu na mapie, ostatnie czynności pojazdu, a także pozycję pojazdu w dowolnie podanym czasie w odniesieniu do punktów zainteresowania, lub dokładnych adresów. Aktualna pozycja może być wysłana do zewnętrznej aplikacji przez Portal API SafeFleet.

Obserwacja pojazdów

Podgląd pozycji pojazdów w czasie rzeczywistym jest dostępny tylko kiedy silnik jest włączony. Pozycja na mapie jest aktualizowana co 10 – 20 sekund przy użyciu funkcji obserwowania pojazdu. Ta funkcja jest nadzwyczaj użyteczna dla firm transportu wewnętrznego i międzynarodowego, które mogą wysyłać do swoich klientów pozycję pojazdu i czas przybycia.

Licencjonowane mapy Google Maps

Użycie map Portalu SafeFleet pozwala śledzić i koordynować całą flotę, a także odpowiadać dużo szybciej i wydajniej na potrzeby kierowców oraz potrzeby klientów. SafeFleet oferuje zarówno mapy OpenStreet Maps, które zawierają takie detale jak numery domów, jak i licencjonowane Google Maps, GoogleMaps Satellite i GoogleMaps Physical. Z pomocą tych zaktualizowanych map możesz znaleźć i polecić optymalne trasy dla maksimum wydajności.

Aktualizacje ruchu drogowego

Poza optymalizacją tras i obserwacją pojazdów Google Maps są aktualizowane w zależności od ruchu drogowego pomagając uniknąć korków drogowych, obszarów zagęszczonych, lub obszarów gdzie pojazdy poruszają się z trudnością. Tym sposobem można wydawać decyzje do zarządzania flotą, bez tracenia czasu i bez wpływania na działalność firmy.

Zapytaj o ofertę!