Integracja z innymi aplikacjami

Firma, która posiada swoją własną flotę musi zajmować się różnymi potrzebami, od poprawiania wydajności każdego pojazdu do zarządzania i używania aplikacji przeznaczonych do ułatwiania jej pracy. Nowoczesne oprogramowanie do zarządzania flotą powinno oferować możliwość integrowania różnych funkcji czy aplikacji.

Przy pomocy Portalu SafeFleet masz możliwość integrowania systemów oprogramowania strony trzeciej tak, żee wdrożenie rozwiązania SafeFleet przynosi maksimum wydajności.

 

SafeFleet API

SafeFleet API wysyła informacje z Portalu SafeFleet do zewnętrznej aplikacji używającej skryptu wprowadzonego przez użytkowników SafeFleet. Ta integracja jest wyjątkowo użyteczna dla użytkowników, którzy mają swój własny system zarządzania, lub system ERP i chcą pobierać z Portalu SafeFleet różne informacje, które będą zbierać w swojej aplikacji.

Wymiana ładunku i pojazdu: TimoCom i Trans.eu

Rozumiemy jak ważna jest zamiana ładunku i pojazdu dla użytkowników SafeFleet, więc znaleźliśmy rozwiązania aby zintegrować aplikacje TimoCom i Trans.eu. W ten sposób klienci mogą dużo łatwiej znaleźć przewoźnika, a przewoźnicy są dużo bardziej widoczni dla klientów. SafeFleet pozwala na wysłanie aktualnej pozycji pojazdów i ich nazwy do TimoCom. Także klienci mają możliwość połączenia swojego konta Trans.eu do urządzeń GPS SafeFleet.

GateHouse

GateHouse dostawca aktualnej pozycji pojazdów łączy dane otrzymane z różnych systemów telematycznych, włączając dane generowane przez SafeFleet. W ten sposób firmy, które kooperują z dużą ilością przewoźników, mogą śledzić pojazdy dużo łatwiej, bez potrzeby zmiany u ich współpracowników systemów telematycznych, których dotychczas używają. Wszystkie dane dotyczące towarów, które są im potrzebne będą otrzymywane przez GateHouse.

SafeMinder i inne integracje

Innym udogodnieniem dla klientów korporacyjnych, którzy korzystają z Microsoft Active Directory jest to, że po integracji SafeFleet Portal jest dostępny z tymi samymi danymi do logowania. Nie ma więc konieczności zapamiętywania kolejnych haseł do następnej aplikacji.

Duża część naszych klientów używa aplikacji do zarządzania utrzymaniem floty: przeglądy, kary, części zamienne, certyfikaty, itp. Nasz dodatkowy pakiet oferuje aplikację SafeMinder, która razem z SafeFleet Portal spełnia każdą potrzebę dotyczącą zarządzania utrzymaniem, bez względu na jej wielkość oraz aktywność.

Zapytaj o ofertę!