Funkcje zaawansowane

SafeFleet jest oprogramowaniem do zarządzania flotą utworzonym po to, aby zaoferować pełen obraz prowadzonej działalności. Przy pomocy funkcji zaawansowanych, SafeFleet oferuje możliwość kierowania w czasie rzeczywistym sprzętem, pracownikami i zasobami. Bierzemy pod uwagę specyfikę każdego przemysłu czy firmy, dlatego SafeFleet dostarcza rozmaitych funkcji opartych na użyciu czujników, ale także dodatkowych opcji dla ulepszenia zarządzania flotą.

 

Aplikacja fliGo

fliGo jest aplikacją dla programów iOS i Android rozwiniętą przez SafeFleet, która pozwala na śledzenie pojazdu bezpośrednio z telefonu komórkowego. Ta aplikacja pozwala na monitoring w oparciu o GPS, na wysyłanie komunikatów alarmowych w czasie rzeczywistym i pomaga ulepszyć styl kierowania pojazdem oraz unikać kradzieży.

Monitoring przez satelitę

Jeśli nie chcesz aby aktualizacja bieżącej pozycji pojazdów zależała od sygnału GSM operatora danych, możesz wybrać aktualizację przez satelitę. Dzięki tej funkcji pozycja jest stale aktualizowana, bez względu na to, czy pojazd podróżuje przez tunele, jest zaparkowany w obszarze podziemnego parkingu, podróżuje przez obszary górskie czy obszary pozbawione sygnału GSM.

Czujnik temperatury

Charakterystyka Portalu SafeFleet jest nadzwyczaj ważna dla klientów, których działalność obejmuje transport żywych zwierząt, produktów farmaceutycznych i towarów wrażliwych. Przy pomocy czujników temperatury upewniasz się, że towary są transportowane w optymalnych warunkach do swego przeznaczenia. Możesz ustawić minimalne i maksymalne akceptowalne progi, a za każdym razem kiedy te progi są przekraczane będziesz powiadamiany internetem na tej platformie lub przez e-mail.

Pozostałe czujniki specjalne

Urządzenia SafeFleet mogą, dzięki swoim czujnikom, rejestrować szeroki zakres zmian ich stanu. W aplikacji SafeFleet możesz widzieć zmiany pochodzące od czujników, które dostarczają dane o otwarciu i zamknięciu drzwi przyczepy, o zatrzymaniu i rozruchu pompy ciśnieniowej, o podłączeniu i odłączeniu ciągnika, o sabotowaniu urządzenia. Wszystkie dane, które potrzebujesz mogą być znalezione w Raporcie kontaktowym, który dostarcza informacje dla każdego i wszystkich pojazdów.

Zapytaj o ofertę

Privacy Preference Center

Wymagane

Sookie sesji

Marketing

SnapABugChatWindow

Analytics

_ga, _gat, _gid, _hjIncludedInSample

Other