Banki & Ubezpieczenia

Jakich metod uzywasz do ograniczenia zużycia paliwa?
Czy pojazdy wożą wartościowe rzeczy bezpiecznie?
Czy kierowcy rozgraniczają jazdę prywatną i służbową?

 

Nawet jeżeli flota składa się z małych pojazdów, jej dzienne użycie powoduje olbrzymie koszty operacyjne. W takiej sytuacji stworzenie działów i podflot ułatwi kontrolę i pozwoli łatwiej podejmować decyzje związane z wybranymi pojazdami.

Sposób, w jaki kierowcy korzystają z samochodów ma olbrzymi wpływ na zużycie paliwa. Jeżeli możesz monitorować zachowania kierowcy i ograniczyć jazdę prywatną, jest dużo łatwiej wykorzystywać paliwo efektywniej i zredukować wydatki.

Kradzież ubezpieczonych samochodów lub wartościowych przedmiotów jest przyczyną dużych strat.

Jak SafeFleet w zarządzaniu flotą?

Bezpieczeństwo towarów wartościowych

Część pojazdów w sektorze bankowości jest wykorzystywana do przewożenia cennych towarów. SafeFleet zapewnia bezpieczeństwo transportu dzięki odpowiednim czujnikom drzwi oraz alarmom, które są aktywowane w przypadku nieautoryzowanego otwarcia.

Przycisk napadowy instalowany w miejscu znanym tylko kierowcy pozwoli bezzwłocznie wysłać komunikaty SMS lub e-mail to centrali lub innego wyznaczonego punktu z informacją o zagrożeniu.

Jeżeli auto zostało skradzione, SafeFleet może zdalnie unieruchomić pojazd. Bezpośrednio z aplikacji można zablokować i odblokować wybrane auto.

Zarządzanie działem sprzedaży

Działy we flocie

SafeFleet Portal ułatwia proces monitoringu, ponieważ daje możliwość rozdzielenia całej floty w osobne działy w zależności od terytorium ich pracy lub działu w organizacji.

 

Unikalna identfikacja kierowcy

Z pomocą klucza iButton, SafeFleet pomaga ustalić, który kierowca jest władny do dostępu do danego pojazdu. Ta funkcja jest też z powodzeniem używana przez klientów, którzy transportują cenne towary.

 

Profil jazdy kierowcy

 

Taki profil bezpieczeństwa jazdy może być utworzony w SafeFleet Portal dzięki funkcji kontroli zachowań kierowcy. Pod uwagę brane są gwałtowne przyspieszenia, hamowania, przekroczenia prędkości i postoje z włączonym zapłonem.

Podróże prywatne

 

Brak rozdzielenia podróży na prywatne i służbowe powoduje duże koszty związane głównie ze zużyciem paliwa. Z pomocą SafeFleet, Można ustawić stałe godziny pracy lub pozostawić kierowcy do wyboru, która podróż jest prywatna, która służbowa. Dodatkowo funkcja regionów zainteresowań pozwala kontrolować teren pracy.

 

Vehicle log sheets

By using the reports automatically generated by the SafeFleet app, you no longer need to worry about vehicle log sheets which are incomplete or which were filled out wrongly. The vehicle log sheets automatically generated are in accordance with the Methodological Norms for the application of Law no. 571/2013 regarding the Fiscal Code.

 

Kontrola kosztów związanych z paliwem

 

SafeFleet pozwala kontrolować zużycie paliwa na 4 sposoby: sonda paliwa, dane komputera pojazdu FMS, bazując na tankowaniach i przez uśrednianie. Dzięki funkcjom aplikacji w prosty sposób można rozgraniczyć paliwo zużyte prywatnie i służbowo.

Firmy z sektora bankowości i ubezpieczeń korzystające z SafeFleet

               

          

Zapytaj o ofertę!